neljapäev, 17. mai 2018

Linnapea vastuvõtt ja uued mütsid

Beebiriiete valik on poodides nii suur, leian alati selle mida vaja ning natuke peale ka, ehk ma ei suuda armsaid asju alati ostmata jätta, mida otseselt väga väga just vaja pole. Keda siis veel hellitada kui oma last, eksole. Aga mütsid? Ma ei leia kaubandusest mitte kunagi sobivat, küll pole õiget suurust või tunduvad kõik mudelid valed.

Siis lähen kodus Bredenkidsi kodulehele ning mütsid kohe olemas. Esimese mütsi ostsin pisikesele printsessile sealt talvel, meriinovillast müts nunnude pingviinidega. Kandis seda suurem osa talvest, aga siis jäi see väikseks ja müüsin osta.ee portaalis maha. Asemele ostsin kaks mütsi, ühe meriinovillase ning teise puuvillase. Külmakraadid aga taandusid peagi ning siis saabus juba suur suvi ning jälle pole nagu midagi pähe panna, egas muud kui tellisin nüüd kaks suvemütsi.

Oi kui lemmikuks üks meil saanud on, teist pole veel kanda jõudnud. Rannamüts Svenu on vist kõige õigema lõikega müts üldse, mida praeguste päikeseliste ja kuumade ilmadega beebile pähe panna. Mütsi pikk nokk ei lase päiksel silma paista ning kuklapoolel asuv päiksesirm ei lase kaela ära kärsatada.

Mõni aeg tagasi saime väikese tartlase sünni puhul kutse raekotta hõbelusikatseremooniale. Lõime ennast kodus lille ning kärutasime raekoja platsi. Tseremoonia ajaks oli raekoja ette tellitud valveteenus ning käru sai mugavalt õue jätta.

Pidu ei kestnud õnneks väga kaua, 25 minutit suutis meie väike printsess paigal püsida ning väikse preilina käituda. Lusikas ja kaart käes, tegime linnapeaga pilti, õues raekoja ees ning purskkaevu juures veel paar klõpsu ning jalutasime mööda Rüütli tänavat koju tagasi.
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar