laupäev, 26. mai 2018

Õnnelik! Lõpuks ometi saab Tartus toidukraami koju tellida.

Kadedusega olen vaadanud, et Coopist saavad tallinnlased ning Harjumaa elanikud toidukraami koju tellida, lootsin, et see teenus laieneb järgmisena Tartusse, aga hoopis pärnakad on need, kes seda nüüd kasutada saavad. Pealinnas teisedki jaeketid pakuvad juba mõnda aega sellist teenust, aga Tartus mitte. Vankriga on tüütu riiulite ja kaubaaluste vahel manööverdada, eriti jõulude ajal on see minu arust kaunis võimatu missioon. Millalgi küll avati epood Poestkoju, aga seal minu arvates kallid hinnad ja mind nad kliendiks ei meelitanud.

Epoest ostmise puhul meeldib mulle see, et näen koguaeg, mis summa ulatuses ma olen juba asju ostukorvi ladunud ning saan eelarvel silma peal hoida. Sellepärast oli mul ülimalt hea meel, kui Kogumispäeviku grupis keegi jagas FreshGO lehte, mis toob Tartus toidukraami koju ja hinnad ka päris soodsad.

Mulle meeldib, et nad pakuvad ka väiketootjate kaupa ning tellimine on väga lihtne. Mina maksin ostu eest kohe pangaülekandega. Tellisin reede õhtul ning soovisin kaupa laupäeval kätte saada. Valisin sobiva aja kauba kättesaamiseks ning sain lisaks enne tellimuse tulekut ka sõnumi, mis kell kuller täpselt saabub. Kuna majal nii mitu sissepääsu läksin kullerile õue vastu, kui ta helistas, aga ta tõi ise toidukotid tuppa.

Minu kaup oli pakendatud kolme kilekotti ja puuviljad ning juurviljad olid lahtiselt kastis. Kilekotid ning taara saab järgmisel korral kullerile tagasi anda. See taara teema meeldib mulle eriti, sest meil pole seda eriti kuskil hoiustada ning siis on mõnus iga nädal pudelid ära anda, ise ei viitsi küll iga nädal taaraautomaadi juures käia. Panditähistega pudelite eest kantakse raha FreshGO kontole ja järgmisel korral saab seda ostudeks kasutada.

Firma logo kilekotil

Ostuboonuse programm neil ka täitsa olemas, 1% igalt ostult saab boonust. Hetkel saab koodiga TERETARTU esimeselt ostult 7.- soodustust. Päris hea ju! Kohale toimetamine on üle 40-euroste ostude puhul tasuta, kui summa jääb alla selle on transporditasu 2.90.

Epoodi oli lihtne kasutada, kuller oli viisakas ja meeldiv, kõik tooted olid olemas ja kvaliteet hea. Minu südame nad võitsid, hakkan iga nädalaseks tellijaks ega pea enam vankriga poodides manööverdama ning teistele ette jääma.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar