kolmapäev, 6. juuni 2018

Uuenenud V Spas

V Spa vee-ja saunamaailm oli mais paar nädalat kinni, sest seal teostati remont- ja uuendustöid. Juuni esimestel päevadel tekkis mul mõte, et võiks printsessi üheksanda minisünna V Spas veeta, mees oli kohe nõus. Kui eelmisel korral seal printsessiga ujumas käisime, võtsime ainult veemaailma piletid, aga seekord otsustasime, et tahame ikka saunamaailma uuendusi ka uudistama minna. Seega täispilet argipäeva hommikul maksis 13.- nägu, alla kuue aastased lapsed saavad spaasse tasuta.

Uus on ka see, et V Spas plätudeta viibimine pole enam lubatud, kuna märjad põrandad on väga libedad. Kellel omal plätusid kaasas pole, saavad ühe euro eest ühekordsed plätud osta. Meil on nagunii alati plätud kaasas, sest seal on põrandad tõesti libedad ja ma liigun beebi süles nagu tigu edasi, et jummala eest ei kukuks.

VSpa galerii
Uuendused puudutasidki vist ainult saunasid. Veemaailmas olevad aroomisaun ning soola-arusaun on saanud värskendust ning uue disaini. Aurusaun oli tõsiselt mõnus, varem oli see mitmel korral üldse kinni, kui me oleme spas käinud. Aroomisaunas oli puidust mänguasju, meie beebi tähelepanu köitis see kauaks ning saime sauna ning vaadet nautida päris mitu minutit.

Saunamaailmas on nüüd jääsaun. Seal on temperatuur neli kraadi. Kuidagi võõras on mõelda, et saunas on külm, ma korra käisin seal, aga kiirelt tuli sooja sauna igatsus. Saunamaailmas trepist alla minnes näitab viit, et liigud lõõgastusmaailma. Seal on suur liivakast, mille kõrval on meesaun. Mugav lahendus, vanemad saavad saunatada ning samal ajal läbi klaasi liivalosse ehitavaid lapsi vaadata. Mulle meeldis väga Vene banja, seal on temperatuur 50 - 60 kraadi. Seal on hästi suur ahi, pada podiseb kõrval, üldse selline kergelt nõiduslik tunne tekib.

Olime spas veidi üle kahe tunni. Ma arvasin, et veekeskus avatakse kell 10.00. Pisike printsess ärkas enne kaheksat ning oleks mineku ajaks juba väsinud, õnneks vaatasin kodulehelt, et spa avatakse juba üheksast. Argipäeva hommikuti on mõnusalt vähe rahvast ja hea rahulik toimetada.

Meie lapse lemmikud olid nagu ikka mullivannid ning aurusaun ja suur bassein, kus sai kärestikus issi käte vahel ringe ujuda ning ohtralt pritsida ja itsitada.

Tore, et ainult aasta aega avatud spa juba uueneb, et klientidel oleks ikka ja jälle põnev sinna minna. Meie pere läheb kindlasti tagasi, sest meie väike "hüljes" tahab veerõõme nautida.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar